zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227

I semestr 2015/2016

PODSUMOWANIE I SEMESTRU 2015/2016


ZŁOTA DZIESIĄTKA

SZKOŁA PODSTAWOWA

GIMNAZJUM

Lp.

Imię i nazwisko

Ocena z zachowania

Ocena średnia

Klasa

Lp.

Imię i nazwisko

Ocena z zachowania

Ocena średnia

Klasa

1

Maria Modrzyńska

wzorowe

5,00

4a

1

Oktawian Stefaniak

wzorowe

5,19

IIIb

2

Alicja Mrygoń

bardzo dobre

5,00

4a

2

Aleksandra Gierczak

wzorowe

5,13

IIIa

3

Jakub Żądeł

wzorowe

5,00

6a

3

Mateusz Borowski

bardzo dobre

4,88

IIIa

4

Nikola Żygadło

wzorowe

5,00

6a

4

Fabian Szcześ

wzorowe

4,86

IIa

5

Nikola Korniak

bardzo dobre

4,91

4a

5

Arkadiusz Żądeł

wzorowe

4,86

IIa

6

Julia Bednarek

bardzo dobre

4,91

5a

6

Julita Czerska

bardzo dobre

4,86

IIb

7

Oliwia Stojak

wzorowe

4,82

6a

7

Dominik Głogowski

bardzo dobre

4,86

Ia

8

Oliwia Krzeszowiec

bardzo dobre

4,82

4a

8

9

Martyna Witko

bardzo dobre

4,82

5a

9

10

10

Niestety wyniki pracy uczniów nie pozwoliły nam skompletować całej „dziesiątki”, ale wszystkim zakwalifikowanym mocno gratulujemy i życzmy jeszcze lepszych wyników na koniec roku szkolnego!


ŚREDNIA KLAS

SZKOŁA PODSTAWOWA

GIMNAZJUM

Miejsce

Klasa

Ocena średnia

Miejsce

Klasa

Ocena średnia

1

4a

4,32

1

IIIa

3,79

2

6a

4,23

2

Ia

3,71

3

6b

3,96

3

IIIb

3,49

4

5a

3,84

4

IIb

3,24

5

5b

3,81

5

IIa

3,22


FREKWENCJA

2b

93%

6b

95,12%

IIIa

91,31%

3a

92%

6a

92,84%

Ia

89,70%

1a

91,35%

5b

91,66%

IIb

89,66%

2a

91

5a

91,56%

IIa

88,23%

1b

82,6

4a

90,08%

IIIb

86,51%


UCZNIOWIE WYRÓŻNIENIENI W KLASACH 1-3 SP

KLASA 1 A

  1. Martyna Grodnici
  2. Alan Kosiarski
  3. Damian Król
  4. Oskar Latawiec
  5. Dominika Misiewicz
  6. Martyna Pietrakowska
  7. Oliwia Rogalska
  8. Sandra Walkowiak

KLASA 1 B

  1. Emila Nowak
  2. Maja Szoda
  3. Filochowska Weronika
  4. Wiktora Haręza
  5. Żaklin Jackiewicz

KLASA 2 A

  1. Chodzińska Nikola
  2. Czyżewska Julia
  3. Hosiawa Sebastian
  4. Krasnosielski Paweł
  5. Nietrzeba Tomasz
  6. Kwolek Iga

KLASA 2 B

  1. Nadia Hołdowska
  2. Wiktoria Kostrzewa
  3. Filip Majewski
  4. Szymon Pasternak
  5. Kacper Skóra
  6. Nikola Sztybrych
  7. Wiktoria Wiankowska
  8. Tatiana Zalejska
  9. Szymon Kazior

KLASA 3 A

  1. Bancerz Kinga
  2. Daniluk Martyna
  3. Król Karol
  4. Kurantowicz Jakub
  5. Łempkowski Oskar
  6. Oparka Hanna
  7. Spich Kaja


CZYTELNICTWO 

 

KLASA ILOŚĆ UCZNIÓW ILOŚĆ WYPOŻYCZONYCH KSIĄŻEK w klasie ŚREDNIA KLASOWA MIEJSCE NAJLEPSI CZYTELNICY w klasie
1a 18 174 9,6 II Walkowiak Sandra(32), Raczyńska Marta(27), Kiełbowicz Oliwia(20)
1b 17 160 9,4 III Nowak Emila(36), Szoda Maja(30), Filochowska Weronika(26),
2a 16 202 12,6 I Leszczyna Damian(26), Kwolek Iga(24), Tulewicz Iga(23),
2b 17 58 3,4 Dębek Weronika(12), Kostrzewa Wiktoria(8), Paździor Dariusz (8),
3 24 137 5,7 Kurantowicz Wojciech(13), Król Karol, Pietruszka Wiktoria, Spyra Wiktor(12)
1-3 92 731 7,9   Nowak Emilia
4 19 73 3,8 II Modrzyńska Maria(10), Modrzyński Nikodem(7),
5a 11 19 1,7
5b 12 25 2,1
6a 14 72 5,1 I Sawicka Kinga(13), Czubak Aleksandra (10),
6b 12 40 3,3 III
4-6 68 229 3,4   Sawicka Kinga
I 22 81 3,7 I
IIA 19 70 3,7 I Wielgus Klaudia(8), Marzec Rafał(7),
IIB 20 26 1,3
IIIA 14 35 2,5 III
IIIB 16 44 2,7 II
I-III 91 256 2,8    
RAZEM 251 1216 4,8    

 

%d bloggers like this: