zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227

Najlepsi uczniowie

Najlepsi uczniowie 2015/2016


Złote dziesiątki

Szkoła Podstawowa

Lp. Imię i nazwisko Ocena z zachowania Ocena średnia Klasa
1 Jakub Żądeł wzorowe 5,45 6a
2 Julia Wiśniarz bardzo dobre 5,36 4a
3 Oliwia Krzeszowiec wzorowe 5,18 4a
3 Alicja Mrygoń wzorowe 5,18 4a
3 Nikola Żygadło wzorowe 5,18 6a
3 Klaudia Piestrzyńska bardzo dobre 5,18 6b
4 Maria Modrzyńska wzorowe 5,17 4a
5 Kinga Sawicka wzorowe 5,09 6a
6 Oliwia Stojak wzorowe 5,00 6a
7 Julia Bednarek bardzo dobre 5,00 5a
7 Kamil Borowski bardzo dobre 5,00 6b
7 Bartosz Kurantowicz bardzo dobre 5,00 6b
8 Martyna Witko bardzo dobre 4,91 5a
8 Seweryn Nejman bardzo dobre 4,91 5b
9 Nikola Korniak wzorowe 4,82 4a
9 Oskar Kosiarski wzorowe 4,82 6a
9 Adriana Szabat wzorowe 4,82 6a
10 Oliwia Milkowska bardzo dobre 4,82 5

Gimnazjum

Lp. Imię i nazwisko Ocena z zachowania Ocena średnia Klasa
1 Aleksandra Gierczak wzorowe 5,50 IIIa
2 Oktawian Stefaniak wzorowe 5,38 IIIb
3 Julita Czerska wzorowe 5,21 II
4 Mateusz Borowski wzorowe 5,19 IIIa
5 Mateusz Owsiak bardzo dobre 5,19 IIIa
6 Mateusz Hęś bardzo dobre 5,07 Ia
7 Roksana Twardowska wzorowe 5,06 IIIa
7 Kinga Hyrlicka wzorowe 5,06 IIIb
7 Oliwia Wojciechowska wzorowe 5,06 IIIb
8 Dagmara Jaguś wzorowe 5,00 IIa
9 Dominik Głogowski bardzo dobre 5,00 Ia
10 Piotr Solecki wzorowe 4,94 IIIb
11 Kinga Szabat wzorowe 4,88 IIIa
12 Ewelina Hyrlicka wzorowe 4,79 IIa
12 Fabian Szcześ wzorowe 4,79 IIa
12 Arkadiusz Żądeł wzorowe 4,79 IIa


LIGA KLAS

Szkoła Podstawowa

Miejsce Klasa Ocena średnia
1 4a 4,385
2 6a 4,351
3 6b 4,231
4 5a 3,880

5

5b

3,876

Gimnazjum

Miejsce Klasa Ocena średnia
1 IIIa 4,081
2 IIIb 3,908
3 Ia 3,782
4 IIb 3,494
5 IIa 3,394


100% Frekwencji

Damian Król (kl.1a)

Marta Raczyńska (kl. 1a)

Karol Król (kl.3a)

Szymon Milkowski (kl.3a)

Maksymilian Michalczewski (kl.3a)

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENIENI W KLASACH 1-3 SP

1 a

 

Martyna Grodnici

Alan Kosiarski

Damian Król

Oskar Latawiec

Dominika Misiewicz

Martyna Pietrakowska

Oliwia Rogalska

Sandra Walkowiak

 

1 b

 

Emila Nowak

Maja Szoda

Filochowska Weronika

Wiktora Haręza

Żaklin Jackiewicz

2 a

 

Nikola Chodzińska

Julia Czyżewska

Sebastian Hosiawa

Paweł Krasnosielski

Tomasz Nietrzeba

Iga Kwolek

Filip Staniszewski

Szymon Kurantowicz

 

2 b

 

Nadia Hołdowska

Wiktoria Kostrzewa

Filip Majewski

Kacper Skóra

Nikola Sztybrych

Wiktoria Wiankowska

Tatiana Zalejska

Szymon Kazior

 

3 a

 

Kinga Bancerz

Martyna Daniluk

Karol Król

Jakub Kurantowicz

Oskar Łempkowski

Hanna Oparka

Kaja Spich

Spich Kaja

Pietruszka Wiktoria

Rajski Jan

Urbaniak Jakub

Wójcik Jakub

Latawiec Damian

 

Najlepsi w pierwszym semestrze 2015/2016

%d bloggers like this: