zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Mistrzostwa Miasta i Gminy Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej
27 września 2016
0

Mistrzostwa Miasta i Gminy Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców


23.09.2016 r. na boisku „Orlik” w Działoszynie  rozegrane zostały Mistrzostwa Miasta i Gminy Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach wystartowała rekordowa liczba 6 szkół gimnazjalnych z terenu Miasta i Gminy Bogatynia. Mecze rozgrywano w 2 grupach, z których 2 najlepsze drużyny awansowały do półfinału. Zwycięzcy zmierzyli się w finale a przegrani zagrali o braowy medal. Trzecie drużyny z grup rozegrały spotkanie o 5 miejsce. Najlepszą drużyną okazali się reprezentanci Gimnazjum nr 2, którzy pokonali w finale Gimnazjum nr  1 – 1:0. W meczu o brąz chłopcy z Działoszyna pokonali Niepubliczne Gimnazjum 6:0. Na 5 miejscu zameldowali się reprezentanci Porajowa, którzy wygrali z ZSPiG Bogatynia (Trzciniec) po serii rzutów karnych 2:0 (w meczu było 1:1).
Wyniki Mistrzostw Miasta I Gminy Gimnazjów w Piłce Nożnej:

Grupa A

GM 2    – ZSPiG             6:0
GM 2    –  GM Działoszyn        2:1
GM Działoszyn – ZSPiG        0:0

Grupa B

GM 1 – GM Porajów                   2:0
GM 1    – NG Ziemi Bog         6:0
GM Porajów    – NG Ziemi Bog    0:2

Półfinały

GM 2     –    NG Ziemi Bog    2:2   k.3:2
GM 1     –    GM Działoszyn    1:0

O 5 miejsce     GM Porajów    – ZSPiG    1:1 k. 2:0

O 3 miejsce    GM Działoszyn – NG Ziemi Bog    6:0

Finał        GM 2 – GM 1            1:0

Tabela końcowa

1.    GM 2 B-nia
2.    GM 1 B-nia
3.    GM Działoszyn
4.    NG Z Bog
5.    GM Porajów
6.    ZSPiG B-nia

GM 2 Bogatynia – Płowuszyński Szymon, Olejniczak Dawid, Oliasz Adrian, Szyliński Łukasz, Gościniak Mateusz, Zaborek Jakub, Pawłowski Damian, Kotyś Kacper, Konieczny Bartek, Cisek Maciej. Opiekun Warzeło-Panfil Agnieszka.

GM 1 Bogatynia –.Frankiewicz Jakub, Kaczmarczyk Robert, Ufniarz Augustyn, Walczak Kamil, Włodarczyk Mateusz, Wolniewicz Maciej, Mikołajczyk Oliwier, Pujszo Jakub, Płowuszyński Oskar, Tyszkiewicz Jakub. Opiekun Mikulski Wojciech.

SP Działoszyn –  Kiszel Patryk, Mieciecki Krystian, Stawiarski Maksymilian, Radomski Krzysztof, Sojka Karol, Witkowski Majkel, Musielak Klaudiusz, Banak Kacper, Danielec Jakub, Łaźniewski Szymon, Krywin Damian. Opiekun Pluciński Remigiusz.

NGZ Bogatyńskiej – Remian Nikodem, Remian Igor, Litwa Aleksander, Majewski Szymon, Wujec Mateusz, Rogulski Krystian, Hantke Karol, Gnacy Jakub, Cuber Szymon, Słowiński Paweł. Opiekun Ożóg Anna.

GM Porajów – Kosiarski Oskar, Skiba Konrad, Kowalski Daniel, Boroski Kamil, Dehmel Mateusz, Dziedzina Maksym, Dziedzina Jakub, Łukjański Szymon, Szcześ Fabian. Opiekun Kacperski Jerzy.

ZSPiG3 Bogatynia – Słupski Ernest, Kościaniuk Kacper, Kurak Maciej, Majdański Jakub, Łukaszewski Jarosław, sadowski Marceli, Fijałkowski Oktawian. Opiekun Szyrwiel Adrian.

Organizator Imprez Międzyszkolnych

Autor: Wojciech Mikulski   Link do wpisu Pana Wojciecha Mikulskiego 

Mistrzostwa Miasta i Gminy Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej

%d bloggers like this: