zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym
2 grudnia 2015
0

1 grudnia 2015 roku na hali sportowej przy ZSPiG w Porajowie odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Tenisie Stołowym. Impreza zostały zorganizowana w ramach wewnątrzszkolnej rywalizacji uczniowskiej – Szkolne Igrzyska Sportowe. Organizatorami oraz opiekunami rozgrywek byli nauczyciele wychowania fizycznego – p. Tomasz Krzos oraz p. Jerzy Kacperski.

Zawody przebiegły w miłej i sympatycznej atmosferze. Wszyscy uczestnicy grali w duchu fair play. Zawodnicy pełnili również funkcje sędziowskie. Nagrodami za uczestnictwo były słodycze oraz dyplom. Najlepsi tenisiści będą reprezentować szkołę podczas Mistrzostw Gminy w Tenisie Stołowym oraz podczas Międzynarodowego Turnieju – Memoriał im. Vráti Kočího w Libercu.

Szkołę Podstawową reprezentowało 9 zawodników, a gimnazjum 10. Wyniki przedstawiają się następująco:

SP:

  1. Paweł Koziej
  2. Bartek Siedlecki
  3. Jakub Żądeł

Gimnazjum:

  1. Szymon Czap
  2. Marcin Daniłowski
  3. Oskar Rogalski

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i zachęcamy do brania udziału w przyszłych wydarzeniach!

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym - 01.12.2015

%d bloggers like this: