zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Miejsko-Gminny Turniej Wiedzy O Polsce „Znam Swój Kraj”
11 kwietnia 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

W dniu 11 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni odbył się Miejsko – Gminny Turniej wiedzy o Polsce „Znam swój kraj” dla klas trzecich pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Andrzeja Grzmielewicza. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Oliwia Rogalska, Dawid Żuk oraz Damian Król. Ci uczniowie byli najlepsi w szkolnym etapie konkursu i tym samym awansowali do rozgrywek międzyszkolnych. Nasi podopieczni wykazali się dużą wiedzą o naszym kraju: o symbolach narodowych, sławnych Polakach, herbach miast, polskich legendach oraz najważniejszych wydarzeniach z historii naszego kraju. Godnie reprezentowali naszą szkołę i w bardzo wyrównanej rywalizacji zajęli ostatecznie III miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym trzecioklasistom i życzymy kolejnych sukcesów!!!

%d bloggers like this: