zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Miejsko-Gminny Turniej Wiedzy O Polsce „Znam Swój Kraj”
11 kwietnia 2018
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

W dniu 11 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni odbył się Miejsko – Gminny Turniej wiedzy o Polsce „Znam swój kraj” dla klas trzecich pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Andrzeja Grzmielewicza. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Oliwia Rogalska, Dawid Żuk oraz Damian Król. Ci uczniowie byli najlepsi w szkolnym etapie konkursu i tym samym awansowali do rozgrywek międzyszkolnych. Nasi podopieczni wykazali się dużą wiedzą o naszym kraju: o symbolach narodowych, sławnych Polakach, herbach miast, polskich legendach oraz najważniejszych wydarzeniach z historii naszego kraju. Godnie reprezentowali naszą szkołę i w bardzo wyrównanej rywalizacji zajęli ostatecznie III miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym trzecioklasistom i życzymy kolejnych sukcesów!!!

%d bloggers like this: