zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Miejsko-Gminne Zmagania Polonistyczne klas III Szkół Podstawowych
8 maja 2017
0

Miejsko-Gminne Zmagania Polonistyczne klas III Szkół Podstawowych


27 kwietnia 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Opolnie Zdroju odbyły się Miejsko- Gminne Zmagania Polonistyczne klas 3. W zmaganiach wzięło udział 7 drużyn 3- osobowych ze wszystkich szkół podstawowych naszej gminy. Zadania konkursowe sprawdzały wiedzę z zakresu literatury dziecięcej, ortografii i gramatyki. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Nadia Hołdowska z klasy 3b, Julia Czyżewska i Tomasz Nietrzeba z klasy 3a. Bardzo dobrze współpracowali ze sobą jako drużyna i wykazali się dużą wiedzą oraz umiejętnościami. Cała nasza drużyna bawiła się znakomicie. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zmagań otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. To był udany dzień i miłe spotkanie z przedstawicielami innych szkół. Organizatorom serdecznie dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie.

Miejsko-Gminne Zmagania Polonistyczne klas III

%d bloggers like this: