zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Miejsko-Gminne Potyczki Polonistyczne
5 maja 2016
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

16 kwietnia 2016 r. w naszej szkole odbyły się Miejsko-Gminne Potyczki Polonistyczne Klas Trzecich SP. Konkurs miał charakter drużynowy, więc do naszej szkoły przyjechali reprezentanci wszystkich szkół podstawowych z terenu całej gminy i miasta wraz ze swoimi opiekunami.


Trzecioklasiści zgodnie pracowali nad daniem poprawnych odpowiedzi na 12 zagadnień związanych  tematycznie z wiosną. Były to zadania z zakresu ortografii, znajomości przysłów wiosennych, zagadek, gramatyki oraz czytania ze zrozumieniem. Wszyscy poradzili sobie doskonale, co dobrze rokuje na przyszłość. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Hanna Oparka, Jakub Kurantowicz i Karol Król z klasy 3a. Cały konkurs przygotowały panie Wenata Stawicka-Czerska i Alicja Poleszak, a piękne dyplomy dla uczestników zaprojektował pan Krzysztof Oparka.  Nagrody książkowe dla wszystkich dzieci ufundował Urząd Miasta i Gminy w Bogatyni, za co serdecznie dziękujemy.

Sprawozdanie sporządziła
Wenata Stawicka-Czerska

%d bloggers like this: