zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Miejsko-Gminne Potyczki Polonistyczne
5 maja 2016
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

16 kwietnia 2016 r. w naszej szkole odbyły się Miejsko-Gminne Potyczki Polonistyczne Klas Trzecich SP. Konkurs miał charakter drużynowy, więc do naszej szkoły przyjechali reprezentanci wszystkich szkół podstawowych z terenu całej gminy i miasta wraz ze swoimi opiekunami.


Trzecioklasiści zgodnie pracowali nad daniem poprawnych odpowiedzi na 12 zagadnień związanych  tematycznie z wiosną. Były to zadania z zakresu ortografii, znajomości przysłów wiosennych, zagadek, gramatyki oraz czytania ze zrozumieniem. Wszyscy poradzili sobie doskonale, co dobrze rokuje na przyszłość. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Hanna Oparka, Jakub Kurantowicz i Karol Król z klasy 3a. Cały konkurs przygotowały panie Wenata Stawicka-Czerska i Alicja Poleszak, a piękne dyplomy dla uczestników zaprojektował pan Krzysztof Oparka.  Nagrody książkowe dla wszystkich dzieci ufundował Urząd Miasta i Gminy w Bogatyni, za co serdecznie dziękujemy.

Sprawozdanie sporządziła
Wenata Stawicka-Czerska

%d bloggers like this: