zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Międzynarodowy Turniej Szachowy
5 maja 2016
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

26 kwietnia w czeskiej szkole w Libercu odbył się towarzyski międzynarodowy turniej szachowy.


Wszystkie mecze były bardzo zaciekłe, a ruchy dobrze przemyślane. Pomimo bardzo dużych umiejętności przeciwników, jednemu z naszych reprezentantów udało się zdobyć miejsce na podium. Dominik Głogowski uzyskał drugie miejsce. Nasza szkoła wystawiła drużynę w składzie: Dominika Głogowskiego, Jakuba Kurasiewicza, Martyny Wilkiel, Kacpra Ziemiańskiego, Hanny Oparki, Marii Modrzyńskiej i Patryka Wójcika. Był to turniej indywidualny.

Link do strony szkoły w Libercu: <<<Tutaj>>>

%d bloggers like this: