zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Międzynarodowy turniej siatkówki dziewczyn
19 listopada 2016
0

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej dziewczyn 


16 listopada 2016 roku, na dużej hali gimnastycznej odbył się międzynarodowy turniej piłki siatkowej dziewczyn, który prowadził pani Ewa Iżykowska, pan Jerzy Kacperski oraz pomagał pan Tomasz Kron. Goście przyjechali do nas z Liberca (Czechy) i ze szkoły nr.1 w Bogatyni (Polska), naszą szkołę reprezentowały dwie grupy uczennic naszego Gimnazjum. Spotkanie rozegrane było metodą każdy z każdym. W miedzy czasie każdy mógł się poczęstować bułką oraz ciepłym napojem. Nie było łatwo, wszystkie drużyny pokazały świetny styl gry. Mimo niedużych różnic umiejętności wygrała ekipa ze szkoły nr 1 w Bogatyni. Wszyscy świetnie się bawili. Na koniec uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Zajęte miejsca:

1. miejsce: Szkoła nr 1 w Bogatyni

2. miejsce: Gimnazjum w Porajowie A
3. miejsce: Szkoła Liberec
4. miejsce: Gimnazjum w Porajowie B

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej dziewczyn 16.11.2016

%d bloggers like this: