zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej
8 grudnia 2018
0

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej z okazji mikołajek i Narodowego Święta Niepodległości


W sobotę, 08. grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się międzynarodowy turniej piłki nożnej, organizowany z okazji mikołajek i Narodowego Święta Niepodległości. Wzięły w nim udział drużyny z: Lubania, Hradka nad Nysą (Czechy), Sulikowa, Krasnej Studanki (Czechy), Jirikowa (Czechy), Porajowa i Bogatyni. Mecze zostały rozegrane metodą „każdy z każdym”.

Spotkania były naprawdę zacięte. Drużyny dawały z siebie wszystko. Jednak zwycięzca może być tylko jeden – drużyna z Lubania. Zdobywcy złotych medali nie przegrali żadnego spotkania. W dodatku nie stracili ani jednej bramki! Miejsca na podium zajęły jeszcze drużyny z Hradka i Sulikowa.

Gepostet von Szkoła Podstawowa im.Jana III Sobieskiego w Porajowie am Samstag, 8. Dezember 2018

%d bloggers like this: