zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WIOSNY 2018
25 marca 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Dnia 21.03.2018r. również w świetlicy szkolnej obchodzono pierwszy dzień wiosny. Z tej okazji zaprosiliśmy partnerujące szkoły z Czech i Niemiec na międzynarodowe powitanie wiosny. Głównym celem imprezy było poznanie zwyczajów i tradycji sąsiadujących krajów, przełamywanie barier językowych oraz wspólna zabawa. Podczas spotkania dzieci podzielone na grupy, przy pomocy 5 uczennic z IIgim i uczennicy klasy 7b, wykonały piękne kolorowe słomiane marzanny. Następnie aby pochwalić się swoimi pracami, obeszliśmy całą szkołę przy akompaniamencie instrumentów muzycznych. Z wielkim hałasem nasza grupa wtargnęła na halę gimnastyczną gdzie szkoła zorganizowała uroczystość związaną z powitaniem wiosny. Po prezentacji naszych prac i wszystkich klas w szkole, udaliśmy się na wspólny obiad. Na pożegnanie wykonaliśmy fotkę z naszymi marzannami. Zabawa była przednia!!!!!

%d bloggers like this: