zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WIOSNY 2018
25 marca 2018
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

Dnia 21.03.2018r. również w świetlicy szkolnej obchodzono pierwszy dzień wiosny. Z tej okazji zaprosiliśmy partnerujące szkoły z Czech i Niemiec na międzynarodowe powitanie wiosny. Głównym celem imprezy było poznanie zwyczajów i tradycji sąsiadujących krajów, przełamywanie barier językowych oraz wspólna zabawa. Podczas spotkania dzieci podzielone na grupy, przy pomocy 5 uczennic z IIgim i uczennicy klasy 7b, wykonały piękne kolorowe słomiane marzanny. Następnie aby pochwalić się swoimi pracami, obeszliśmy całą szkołę przy akompaniamencie instrumentów muzycznych. Z wielkim hałasem nasza grupa wtargnęła na halę gimnastyczną gdzie szkoła zorganizowała uroczystość związaną z powitaniem wiosny. Po prezentacji naszych prac i wszystkich klas w szkole, udaliśmy się na wspólny obiad. Na pożegnanie wykonaliśmy fotkę z naszymi marzannami. Zabawa była przednia!!!!!

%d bloggers like this: