zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Międzynarodowe spotkanie noworoczne
24 stycznia 2017
0

Międzynarodowe spotkanie noworoczne w Zittau


12 stycznia 2017 r. uczniowie klasy I Gimnazjum wraz z p. Anetą Tyrek-Zwolińską oraz p. Małgorzatą Przezak-Goćko pojechali do Zittau jako reprezentanci polskiej szkoły. Gdy dotarli na miejsce zostały wręczone im karteczki z nazwami zawodów, które następnie pomagały odnaleźć swoją grupę. Po chwili zamętu udało się! Murarze byli gotowi, lekarze także, stolarze też zebrali się razem… Nagle zabrzmiał gong oznaczający rozpoczęcie konkurencji. Całe wydarzenie odbywało się w niemałej sali w której rozmieszczone były „stacje”. Na każdej z nich grupa musiała wykonać inne zadanie.  Wszystkie konkurencje były nagradzane cukierkami. Nie było można ich jeść, ponieważ na koniec były one zliczane jako punkty. Gdy punkty były sumowane, dzieci zostały poczęstowane kanapkami oraz napojem. Wszyscy świetnie się bawili i po wyczerpującej zabawie wrócili do domów, pełni wrażeń.

Międzynarodowe spotkanie noworoczne - 12.01.2017 r.

%d bloggers like this: