zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Międzynarodowe powitanie wiosny
24 marca 2016
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Pożegnaliśmy wiosnę ze strojoną siłą. Aż trzy narody uczestniczyły w tym wydarzeniu! 


Dnia 22.03.2016 r. w szkole odbyło się międzynarodowe powitanie wiosny.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy 3a SP wraz z opiekunami oraz partnerzy z Czech i Niemiec.

Na początku dzieci uczestniczyły w zajęciach integracyjnych. Następnie z pomocą SU odbyły się zajęcia plastyczne: wykonanie wizytówek z imionami oraz zajęcia grupowe. Uczestnicy mieli szansę „ubrać” panią Wiosnę.

Następnie po rewii mody cała grupa roześmianych dzieci, uzbrojonych w instrumenty muzyczne udała się na pochód po korytarzach szkoły.

Kolejnym punktem spotkania były zajęcia sportowe: rzucanie piłek do celu, slalom na hulajnodze czy zabawy z chustą.

Zmęczone po aktywnościach fizycznych i wygłodniałe dzieci zaproszone zostały na wspólny pożegnalny posiłek. Mimo że nie udało się usunąć deszczowych chmur, wszyscy uczestnicy spotkania z radością na twarzach i nowymi wspomnieniami, w miłej atmosferze opuścili mury naszej szkoły.

 

%d bloggers like this: