zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Międzynarodowe powitanie wiosny
24 marca 2016
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

Pożegnaliśmy wiosnę ze strojoną siłą. Aż trzy narody uczestniczyły w tym wydarzeniu! 


Dnia 22.03.2016 r. w szkole odbyło się międzynarodowe powitanie wiosny.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy 3a SP wraz z opiekunami oraz partnerzy z Czech i Niemiec.

Na początku dzieci uczestniczyły w zajęciach integracyjnych. Następnie z pomocą SU odbyły się zajęcia plastyczne: wykonanie wizytówek z imionami oraz zajęcia grupowe. Uczestnicy mieli szansę „ubrać” panią Wiosnę.

Następnie po rewii mody cała grupa roześmianych dzieci, uzbrojonych w instrumenty muzyczne udała się na pochód po korytarzach szkoły.

Kolejnym punktem spotkania były zajęcia sportowe: rzucanie piłek do celu, slalom na hulajnodze czy zabawy z chustą.

Zmęczone po aktywnościach fizycznych i wygłodniałe dzieci zaproszone zostały na wspólny pożegnalny posiłek. Mimo że nie udało się usunąć deszczowych chmur, wszyscy uczestnicy spotkania z radością na twarzach i nowymi wspomnieniami, w miłej atmosferze opuścili mury naszej szkoły.

 

%d bloggers like this: