zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Międzynarodowa wycieczka do Świeradowa Zdroju
25 kwietnia 2016
0

W dniach 8-10 kwietnia odbyła się międzynarodowa wycieczka do Świeradowa Zdroju. Uczestniczyła w niej klasa 6B, dzieci z Dolni Podluzi w Czechach i Zittau w Niemczech.


Podczas wycieczki uczestnicy zwiedzili miedzy innymi: astronarium w Czerniawie, gdzie poznali tajemnice kosmosu i dom zdrojowy znajdujący się w Świeradowie Zdroju. Wjechali także kolejką gondolową na Stóg Izerski po czym piechotą wrócili do Ośrodka. Uczestniczyli w zajęciach przyrodniczych zorganizowanych przez nadleśnictwo w Świeradowie. Podczas całej wycieczki zamieszkiwali w Domu Wczasów dziecięcych w Świeradowie Zdroju. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły na kręgielni oraz podczas dyskoteki. Uczestnicy wyjazdu wrócili do domów bardzo zadowoleni, z naładowanymi bateriami do uczenia się nowych rzeczy.

Międzynarodowy wyjazd integracyjny do Świeradowa Zdroju

%d bloggers like this: