zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Majówka u Sobieskiego 2009
15 maja 2009
0

Oj, działo się, działo…

Impreza w dniu 15. 05 2009, czyli „Majówka u Sobieskiego” połączona z sołeckim Dniem Dziecka odbyła się w godzinach od 13.00 do 18.30 na terenie naszej szkoły. I choć „niebo płakało” to pozwoliło nam po południu odetchnąć świeżym powietrzem i skonsumować kiełbasę z grilla.

Jak zwykle moc działań naukowych i sportowych. Jak zwykle ogromne zainteresowanie Rodziców i ich pociech. Ci, którzy byli, zdobyli i tężyznę umysłową, i fizyczną, a na zakończenie były jeszcze wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsorów:

– BURMISTRZ MIASTA I GMINY BOGATYNIA

– Zarząd Przedsiębiorstwa Usługowo-Produkcyjnego ELTUR-SERWIS

– Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe GLOBAL TUR

– Sołectwo Porajowa

– Sołectwo Kopaczowa

– anonimowy darczyńca z Kopaczowa

– Lucyna Szczepankiewicz – Sprzedaż Artykułów Przemysłowych Bogatynia

– Anna Jagodzińska – Sprzedaż Sprzętu Sportowego Bogatynia

– Beata Kwolek – SKOK

– Zdzisław Strzykała – KOŁO STRZELECKIE

– Policja Bogatynia – Mirosław Nowak

– Mariola Walter – Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TO I OWO Bogatynia

– Piotr Żak – PHUP ( Hurtownia Nabiałowo- Spożywcza) Zgorzelec

– Ewa i Wiesław Mochnal – West-Pol – Porajów

– Maria Janina Stanikowska – piekarnia AGA Pieńsk

– Agnieszka Liszyk –Sklep Firma Handlowo-Usługowa – Bogatynia

– Rada Rodziców ZSPiG w Porajowie

Zaangażowani byli wszyscy nauczyciele i przygotowali fantastyczne zajęcia. Rodzice byli w swoim żywiole – doskonale radzili sobie podczas całej imprezy. Pracownicy administracji i obsługi zapewnili również sporo atrakcji i przy grillu, i w kuchni, i dbając o bezpieczeństwo.

Jakie były atrakcje? Zapraszamy do galerii zdjęć!

%d bloggers like this: