zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Majówka u Sobieskiego 2008
10 maja 2008
0

Dnia 10 maja 2008 roku odbyła się „Majówka u Sobieskiego”, czyli I Festiwal Nauki i Zabawy (łączący dwie dotychczasowe imprezy szkolne – Festiwal Nauki oraz Dzień Dziecka) zorganizowany z inicjatywy społeczności szkolnej.

Nawiązana została współpraca z Radą Rodziców, sołectwami Kopaczowa, Sieniawki i Porajowa, Bogatyńskim Domem Kultury, Policją w Bogatyni, Zespołem Szkół Zawodowych – grupą wolontariuszy pod opieką Piotra Ernesta, Towarzystwem Przyjaciół Dzieci, Ochotniczą Strażą Pożarną, Miejską Biblioteką Publiczną, Gminnym Przedsiębiorstwem Oczyszczania, SKOK-iem z Bogatyni.

Najprężniej współpracowali rodzice:

Aneta Kurasiewicz, Aneta Frońska, Rudolf Kuczyc, Magdalena Bednarek, Barbara Spyra, Janina Wąsicka, Ewa Rusiecka, Ewa Rdzanek, Iwona Czaus, Mirosław Nowak, Andrzej Sowisz.

Nagrody ufundowali:

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia,

Rada Sołecka Porajowa, Sieniawki i Kopaczowa,

Ewa i Wiesław Mochnalowie,

Inicjatywa Samorządowo – Obywatelska 2002,

Kwiaciarnia „Margaretka”,

Zygmunt Gosk,

firma „Global”,

Policja z Bogatyni,

Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania,

Miejska Biblioteka Publiczna,

Rada Rodziców,

„SKOK” w Bogatyni.

„Majówka u Sobieskiego” cieszyła się zainteresowaniem dzieci, młodzieży i rodziców. Wszyscy doskonale się bawili, humory dopisywały – powtórka za rok!

%d bloggers like this: