zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Lekcja pierwszej pomocy
25 marca 2017
0

Lekcja pierwszej pomocy


23 marca odbyła się niecodzienna lekcja z zakresu pierwszej pomocy przedlekarskiej, którą przeprowadził ratownik medyczny: Zbigniew Góral oraz przedstawiciele KSRG OSP w Sieniawce na czele z Panem Arturem Siwak. W zajęciach czynny udział brali uczniowie klas I-III a także nauczyciele. Wszyscy mogli zobaczyć jak należy postępować w sytuacjach zagrożenia życia.

Nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy się wypadek lub inna sytuacja wymagająca natychmiastowej reakcji, dlatego nawet najmłodsze dzieci warto uczyć, jak zachować się w przypadku niebezpieczeństwa. Panowie udzielili nam kilku wskazówek jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia i jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i osoby poszkodowanej.

Warsztaty dotyczące pierwszej pomocy

%d bloggers like this: