zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
KONKURS RECYTATORSKI KLAS I-III
18 marca 2018
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

16 marca w szkolnej świetlicy odbył się recytatorski konkurs. Wzięło w nim udział 14 uczniów klas I-III. Zaproszona została również na naszą recytację Pani Elżbieta Boryńska- Drapała, która pracuje w Publicznej Bibliotece z filią w Porajowie. Uczniowie opowiedzieli nam  w niezwykły sposób o przemądrzałej kwoce, żabie, która nie wyszła najlepiej na przepisanej kuracji, o kotkach i ich problemach, usłyszeliśmy wiersz o dyni i wielu, wielu innych bohaterach stworzonych przez wyobraźnię poetów. Prezentacjom wierszy naszych milusińskich towarzyszyła niezwykła atmosfera. Nie zabrakło odpowiednich gestów, intonacji. Przed jury stanęło niezwykle trudne zadanie. Po długich naradach jury w składzie: Przewodnicząca: Pani Klaudia Skonka, z-ca przewodniczącej Pani Elżbieta Boryńska- Drapała oraz członek Magdalena Nietrzeba wyłoniło zwycięzców na wszystkich poziomach klas. I tak: Klasy I 1.Miejsce – Szymon Sobczak 2 Miejsce – Igor Lenard 3 Miejsce – Laura Frasunkiewicz Klasy II 1 Miejsce – Michał Kula 2 Miejsce – Marek Drapała Klasy III 1 Miejsce – Dominika Misiewicz 2 Miejsce – Alan Kosiarski 3 Miejsce – Dawid Żuk Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w murach naszej szkoły oraz poza nimi!!!!

%d bloggers like this: