zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
KONKURS RECYTATORSKI KLAS I-III
18 marca 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

16 marca w szkolnej świetlicy odbył się recytatorski konkurs. Wzięło w nim udział 14 uczniów klas I-III. Zaproszona została również na naszą recytację Pani Elżbieta Boryńska- Drapała, która pracuje w Publicznej Bibliotece z filią w Porajowie. Uczniowie opowiedzieli nam  w niezwykły sposób o przemądrzałej kwoce, żabie, która nie wyszła najlepiej na przepisanej kuracji, o kotkach i ich problemach, usłyszeliśmy wiersz o dyni i wielu, wielu innych bohaterach stworzonych przez wyobraźnię poetów. Prezentacjom wierszy naszych milusińskich towarzyszyła niezwykła atmosfera. Nie zabrakło odpowiednich gestów, intonacji. Przed jury stanęło niezwykle trudne zadanie. Po długich naradach jury w składzie: Przewodnicząca: Pani Klaudia Skonka, z-ca przewodniczącej Pani Elżbieta Boryńska- Drapała oraz członek Magdalena Nietrzeba wyłoniło zwycięzców na wszystkich poziomach klas. I tak: Klasy I 1.Miejsce – Szymon Sobczak 2 Miejsce – Igor Lenard 3 Miejsce – Laura Frasunkiewicz Klasy II 1 Miejsce – Michał Kula 2 Miejsce – Marek Drapała Klasy III 1 Miejsce – Dominika Misiewicz 2 Miejsce – Alan Kosiarski 3 Miejsce – Dawid Żuk Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w murach naszej szkoły oraz poza nimi!!!!

%d bloggers like this: