zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Konkurs recytatorski klas I-III
15 marca 2019
0

W dniu dzisiejszym odbył się konkurs recytatorski uczniów z klas najmłodszych naszej szkoły. Jury miało „ciężki orzech do zgryzienia ” ponieważ wszystkie występy były bardzo dobre. Jednak po burzliwych obradach udało się wyłonić zwycięzców: Klasa I- 1.miejsce- Kurantowicz Mateusz, 2.miejsce- Ksykiewicz Mateusz oraz 3.miejsce-Felner Luiza. W klasach drugich najlepszy okazał się Stochmal Fabian 2.miejsce otrzymał Bartnik Jakub a na 3.miejscu jest Sobczak Szymon, w klasie 3 najlepszy jest Kula Michał. Wszystkim Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ?

W dniu dzisiejszym odbył się konkurs recytatorski uczniów z klas najmłodszych naszej szkoły. Jury miało "ciężki orzech…

Gepostet von Szkoła Podstawowa im.Jana III Sobieskiego w Porajowie am Freitag, 15. März 2019

%d bloggers like this: