zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Konkurs recytatorski klas 1-3, „Radość w literaturze dziecięcej”
13 marca 2017
0

Konkurs recytatorski klas 1-3


10 marca 2017 r. roku w naszej szkole odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego dla klas 1-3. W konkursie wzięło udział 26 uczestników, natomiast nad wszystkim czuwały: p. Anna Szymiło, p. Edyta Gałuszka, p. Aneta Mroczka-Goździak i  p. Małgorzata Przezak-Goćko. Prezentacje uczniów oceniała komisja w składzie: Klaudia Skonka, Edyta Gałuszka, Elżbieta Boryńska-Drapała. Wszyscy uczestnicy świetnie nauczyli się swoich teksów, co jeszcze bardziej utrudniało zadanie jury. Lecz po chwili zamysłu zostali wybrani najlepsi:

Poziom klas pierwszych:

  1. miejsce – Marek Drapała;
  2. miejsce – Ignacy Żołędziejewski.

Poziom klas drugich:

  1. miejsce – Dominika Misiewicz;
  2. miejsce – Sandra Walkowiak;
  3. miejsce – Dawid Żuk.

Poziom klas trzecich:

  1. miejsce – Filip Majewski;
  2. miejsce – Julia Czyżewska;
  3. miejsce – Iga Kwolek

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek a laureaci – książeczki.

Do etapu Miejsko-Gminnego przeszli: Marek Drapała, Dominika Misiewicz, Sandra Walkowiak, Filip Majewski, Julia Czyżewska.

Konkurs recytatorski był poprzedzony konkursem plastycznym „Radość w literaturze dziecięcej”. Wpłynęło 45 prac. Wyróżniono 3 rysunki wykonane przez Michała Kulę i Cypriana Borkowskiego, Magdalenę Czaus, Wiktorię Wiankowską. Prace ozdobiły dyplomy laureatów konkursu recytatorskiego.

konkurs recytatorski klas 1 - 3

%d bloggers like this: