zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Konkurs Recytatorski Klas Gimnazjalnych
18 marca 2016
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

18 marca 2016 roku na pierwszej godzinie lekcyjnej w świetlicy szkolnej odbył się Konkurs Recytatorski Klas Gimnazjalnych.


Na pierwszej i drugiej godzinie lekcyjnej odbył się szkolny Konkurs Recytatorski Klas Gimnazjalnych. Wszyscy wierszo mówcy bardzo dobrze się przygotowali, doskonale ucząc się swoich utworów. Rywalizacja była zacięta, przez co jury miało ciężki wybór kandydatów do konkursu miejsko-gminnego, który zaplanowany jest na 22 marca 2016 roku w Bogatyni. W komisji zasiadły: p. Elżbieta Maryniewska, p. Bożena Podlecka, p. Jolanta Kapica. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

1.Aleksandra Gierczak

2. Julita Czerska

3. Oliwia Pietrakowska

3. Mateusz Hęś

Wyróżnieni zostali:

Filip Kurasiewicz

Wiktoria Śliwińska

 

%d bloggers like this: