zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Konkurs recytatorski klas 1-3 SP
1 marca 2016
0

1 marca 2016 roku na pierwszej godzinie lekcyjnej w świetlicy szkolnej odbył się Konkurs Recytatorski Klas 1-3 SP.


Zmagania zostały zorganizowane i prowadzone przez panią Małgorzatę Przezak-Goćko. Uczestnicy dali z siebie wszystko, dzięki czemu Jury miało problemy z wybraniem swoich faworytów. Jednak po dłuższych przemyśleniach najlepsi „wierszo mówcy” zostali nagrodzeni książkami ufundowanymi przez Szkolną Radę Rodziców, każdy z uczestników dostał pamiątkowy dyplom. Recytatorzy byli podzieleni na trzy grupy wiekowe: I, II oraz III klasa SP, dzięki czemu rywalizacja była wyrównana. W jury zasiadły: p. Klaudia Skonka, p. Edyta Gałuszka, p. Monika Flak, p. Elżbieta Boryńska-Drapała oraz przedstawicielka SU Aleksandra Gierczak.

 

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

Klasa I:
1. Marta Raczyńska
2. Sandra Walkowiak
3. Alan Kosiarski
3. Dominika Misiewicz

Klasa II:
1. Wiktoria Kostrzewa
2. Weronika Dębek
3. Filip Majewski

Klasa III:
1.Wiktoria Pietruszka
2. Karol Król
3. Kaja Spich

Do etapu Miejsko-Gminnego przeszli: Marta Raczyńska, Sandra Walkowiak, Wiktoria Kostrzewa, Weronika Dębek,  Wiktoria Pietruszka, Karol Król.

Konkurs recytatorski był poprzedzony konkursem plastycznym „Radość w literaturze dziecięcej”. Wpłynęły 43 prace. Wyróżniono 2 rysunki: Wiktorii Majki oraz Nadii Hołdowskiej  z klasy 2b. Prace ozdobiły dyplomy laureatów konkursu recytatorskiego.

Wielkie brawa dla wszystkich uczestników za chęć wzięcia udziału w wspólnej zabawie oraz jednoczesnej możliwości udoskonalenia umiejętności recytatorskich!

 

Konkurs recytatorski klas 1-3

 

%d bloggers like this: