zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
konkurs przyrodniczy na zielnik
10 marca 2017
0

KONKURS PRZYRODNICZY NA ZIELNIK


Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas I-III sp. Do udziału w konkursie przystąpiło 19 uczniów.

Głównym celem konkursu była popularyzacja wiedzy i umiejętności z zakresu przyrody i edukacji ekologicznej oraz pogłębianie wiedzy ekologicznej oraz umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce, promowanie zachowań proekologicznych, rozwój zainteresowań, rozwijanie wrażliwości na piękno przyrody.

Każdy z uczniów wykonywał zielnik, w którym musiały się znaleźć opisane liście drzew oraz krzewów występujących w naszych regionach.  Zielniki były wykonane dowolną techniką, z zachowaniem wszelkich zasad zakładania zielników.

Wszystkie zielniki były bardzo oryginalne wykonane. Jury, w składzie Magdalena Nietrzeba, Katarzyna Soszyńska oraz Anna Szumiło miały ciężkie zdanie – wybrać ten najładniejszy. Uczniowie otrzymają na najbliższym apelu dyplomy oraz drobne upominki za ich pracę.

konkurs przyrodniczy na zielnik

%d bloggers like this: