zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Konkurs Przyrodniczo-Krajoznawczy
5 maja 2016
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Dnia 8 kwietnia w naszej szkole odbył się XII Konkurs Przyrodniczo-Krajoznawczy Edukacji Wczesnoszkolnej kl. II-III ph. „Bądźmy przyjaciółmi przyrody”. Był to etap rejonowy, skupiający uczestników z całego powiatu zgorzeleckiego i częściowo z lubańskiego.


Do naszej szkoły przyjechali przedstawiciele 11 szkół (z Opolna, Bogatyni, Działoszyna, Zawidowa, Zgorzelca, Trójcy, Ruszowa, Pieńska, Siekierczyna) w liczbie 32 uczestników wraz ze swoimi opiekunami. Naszą szkołę reprezentowali Martyna Daniluk i Karol Król z klasy 3a. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 7 uczestników, którzy zdobyli największą liczbę punktów, a byli to przedstawiciele SP 3 Bogatynia, SP Opolno-Zdrój, SP 3 Zgorzelec i SP Pieńsk. Wymagany próg 70% poprawnych odpowiedzi przekroczyła jednak zdecydowana większość uczestników i tylko brak miejsc w finale uniemożliwił im dalsze uczestnictwo. Nasi przedstawiciele także uzyskali bardzo wysokie wyniki.

Sprawozdanie sporządziła
Wenata Stawicka-Czerska

%d bloggers like this: