zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Konkurs Przyrodniczo-Krajoznawczy
5 maja 2016
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

Dnia 8 kwietnia w naszej szkole odbył się XII Konkurs Przyrodniczo-Krajoznawczy Edukacji Wczesnoszkolnej kl. II-III ph. „Bądźmy przyjaciółmi przyrody”. Był to etap rejonowy, skupiający uczestników z całego powiatu zgorzeleckiego i częściowo z lubańskiego.


Do naszej szkoły przyjechali przedstawiciele 11 szkół (z Opolna, Bogatyni, Działoszyna, Zawidowa, Zgorzelca, Trójcy, Ruszowa, Pieńska, Siekierczyna) w liczbie 32 uczestników wraz ze swoimi opiekunami. Naszą szkołę reprezentowali Martyna Daniluk i Karol Król z klasy 3a. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 7 uczestników, którzy zdobyli największą liczbę punktów, a byli to przedstawiciele SP 3 Bogatynia, SP Opolno-Zdrój, SP 3 Zgorzelec i SP Pieńsk. Wymagany próg 70% poprawnych odpowiedzi przekroczyła jednak zdecydowana większość uczestników i tylko brak miejsc w finale uniemożliwił im dalsze uczestnictwo. Nasi przedstawiciele także uzyskali bardzo wysokie wyniki.

Sprawozdanie sporządziła
Wenata Stawicka-Czerska

%d bloggers like this: