zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
konkurs plastyczny „Mój przyjaciel z porcji zdrowia”
10 marca 2017
0

konkurs plastyczny „Mój przyjaciel z porcji zdrowia” 


Klasa II a  wzięła udział w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel z porcji zdrowia” organizowanym przez firmę FHU Kleks, która jest przedstawicielem dbającym o zdrowe porcje warzyw i owoców, a także dostawy mleka do naszej szkoły.

Na pracę można było głosować, poprzez lajkowanie na znanym portalu społecznościowym.  Chcielibyśmy bardzo mocno wszystkim podziękować, za tak dużą liczbę głosów oddanych na naszą pracę, stworzoną wspólnym siłami: my – rodzice oraz nasze panie Magda i Kasia. To dzięki Wam udało nam się zdobyć wyróżnienie. Jeszcze raz mocno dziękujemy!

konkurs plastyczny „Mój przyjaciel z porcji zdrowia”

%d bloggers like this: