zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Konkurs wiedzy o patronie i historii szkoły
27 stycznia 2016
0

Z okazji 60-lecia szkoły został zorganizowany Konkurs wiedzy o patronie i historii szkoły. Przedsięwzięcie zostało zainicjowane przez nauczycieli historii – p. Bożenę Podlecką oraz p. Jerzego Kacperskiego. 


6 listopada 2015 r. uczniowie podzieleni na dwie kategorie – SP i GIM – zmierzyli się z przygotowanym wcześniej testem. Uczestnicy konkursu niestety musieli na wyniki trochę poczekać, gdyż zostały one ogłoszone dopiero podczas apelu podsumowującego I semestr – 27.01.2016 r.

Szkole Podstawowej została wyłoniona tylko jedna zwyciężczyni:
I miejsce – Klaudia Czerniakowska – 6a 

Pozostali otrzymali dyplomy za udział:
Oliwia Milkowska – 5a
Julia Bednarek – 5a
Karolina Kurantowicz – 5b

gimnazjum została wyłoniona cała trójka zwycięzców i przedstawia się ona następująco:
I miejsce – Oktawian Stefaniak – IIIb
II miejsce – Roksana Twardowska – IIIa
III miejsce – Mateusz Borowski – IIIa

Zwycięzcom z całego serca gratulujemy i zachęcamy do zapoznania się oraz propagowanie wiedzy o Janie III Sobieskim, jak i o naszej szkole!

 

%d bloggers like this: