zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Konkurs o Chrzcie Polskim
28 kwietnia 2016
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

W związku z 1050 rocznicą chrztu Polski zostały zorganizowane dwa konkursy dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.


11 kwietnia uczniowie zmagali się z testami dotyczącymi czasów Mieszka I. Najlepsze wyniki w szkole podstawowej zdobyli:
I miejsce – Karol Król,
II miejsce – Julia Bednarek
i III miejsce – Karolina Kurantowicz.
W klasach gimnazjalnych I miejsce zajęły Aleksandra Gierczak i Kinga Szabat, II miejsce – Dagmara Jaguś i Magdalena Kwiecińska, a III miejsce Martyna Wilkiel i Oskar Rogalski.

Uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział również w konkursie plastycznym. W klasach 1-3 pierwsze miejsce zdobyła Dominika Misiewicz, II miejsce przypadło Szymonowi Milkowskiemu, a III Kai Spich. W klasach 4 – 6 I miejsce zdobył Dawid Majka.

Konkursy zostały zorganizowane w ramach projektu gimnazjalnego i nad ich przebiegiem czuwały uczennice – Alicja Auguścik i Klaudia Wielgus. Pomagały im również: Emilia Dehmel, Paulina Forysiak oraz Wioleta Gewert. Pomocą im służyła pani Mirosława Liszkowska – Król.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: