zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Konkurs o Chrzcie Polskim
28 kwietnia 2016
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

W związku z 1050 rocznicą chrztu Polski zostały zorganizowane dwa konkursy dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.


11 kwietnia uczniowie zmagali się z testami dotyczącymi czasów Mieszka I. Najlepsze wyniki w szkole podstawowej zdobyli:
I miejsce – Karol Król,
II miejsce – Julia Bednarek
i III miejsce – Karolina Kurantowicz.
W klasach gimnazjalnych I miejsce zajęły Aleksandra Gierczak i Kinga Szabat, II miejsce – Dagmara Jaguś i Magdalena Kwiecińska, a III miejsce Martyna Wilkiel i Oskar Rogalski.

Uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział również w konkursie plastycznym. W klasach 1-3 pierwsze miejsce zdobyła Dominika Misiewicz, II miejsce przypadło Szymonowi Milkowskiemu, a III Kai Spich. W klasach 4 – 6 I miejsce zdobył Dawid Majka.

Konkursy zostały zorganizowane w ramach projektu gimnazjalnego i nad ich przebiegiem czuwały uczennice – Alicja Auguścik i Klaudia Wielgus. Pomagały im również: Emilia Dehmel, Paulina Forysiak oraz Wioleta Gewert. Pomocą im służyła pani Mirosława Liszkowska – Król.

%d bloggers like this: