zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
KONKURS „Najciekawsza Kukiełka Warzywno- Owocowa „
25 września 2017
0

Dlaczego powinniśmy jeść jak najwięcej warzyw i owoców, wiemy nie od dziś. Wiemy również, że warzywa można wykorzystać do świetnej zabawy, co miejmy nadzieję udowodnią nam nasi najmłodsi uczniowie klas od I do III. Zapraszamy Was do Konkursu Ekologicznego pod hasłem „Najciekawsza Kukiełka Warzywno- Owocowa” .
Celem konkursu jest: rozszerzenie zainteresowania przyrodą. Rozbudzanie świadomości ekologicznej. Poznawanie wartości odżywczych warzyw i owoców i ich znaczenia w żywieniu człowieka.
Na wszystkie Wasze prace czekamy w dniach od 02.10 do 04.10 w świetlicy szkolnej. Prace nie mogą być przyniesione przed lub po wyznaczonym terminie!!!! Chcemy, aby każdy z Was miał równe szanse i aby te nasze STWORKI-POTWORKI były „świeże” w dniu oceniania, czyli 06.10. Na wszystkich uczestników konkursu czekają drobne upominki! Serdecznie zapraszamy do Udziału w Konkursie!!

%d bloggers like this: