zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Konkurs na najpiękniejszą kukiełkę warzywno-owocową
12 października 2016
0

Konkurs na najpiękniejszą kukiełkę warzywno-owocową w klasach 1-3 SP

W dniach 03-07.10.2016 r. odbył się konkurs na najpiękniejszą kukiełkę warzywno-owocową w klasach 1-3 SP. Prac napływało wiele, bowiem zarówno dzieciom, jak i rodzicom nie brak twórczej wyobraźni. Prace były  wystawiane do oglądania na korytarzu obok pokoju nauczycielskiego. Wszystkie kukiełki były wyjątkowe i bardzo pomysłowe. Dzięki dzieciom i rodzicom szkolny korytarz  zamienił się w warzywną krainę stworów, stworków i zwierzątek.

To ważne, aby wykorzystywać dary jesieni w tak pomysłowy i oryginalny sposób. Dzięki konkursowi dzieci mogły pobudzić swoją kreatywność Nie ogłoszono  zwycięzców, ponieważ w tym konkursie każdy okazał się zwycięzcą. Dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki.

Bardzo dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za bardzo duże zaangażowanie i stworzenie tak wspaniałych prac.

Konkurs na kukiełkę warzywną 2016 r.

%d bloggers like this: