zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Konkurs matematyczny KOMA
5 grudnia 2018
0

W sobotę 1 grudnia odbyły się FINAŁ konkursu matematycznego KOMA. W wykładach podczas etapu szkolnego wzięło udział ok. 800 uczniów ze Szkół Podstawowych z Dolnego Śląska w tym właśnie MY. Jakub Urbaniak z klasy 6 i Szymon Kurantowicz z klasy 5 reprezentowali Szkołę z Porajowa podczas wykładu finałowego na Uniwersytecie Wrocławskim. Chłopcy mieli niezwykłą przyjemność nocować na UW a nazajutrz zmierzyć się z pozostałymi 134 finalistami. Nie wróciliśmy jako laureaci ale bogatsi o wiedzę i doświadczenie. Gratuluję chłopcom i zapraszam za rok.

W sobotę 1 grudnia odbyły się FINAŁ konkursu matematycznego KOMA. W wykładach podczas etapu szkolnego wzięło udział ok….

Gepostet von Szkoła Podstawowa im.Jana III Sobieskiego w Porajowie am Mittwoch, 5. Dezember 2018

%d bloggers like this: