zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Aktualności
KONKURS MATEMATYCZNY „GEOMETRYCZNE BOMBKI”
3 grudnia 2019
0

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonanie bombki (bryła geometryczna), która ma przekazywać treści matematyczne. Technika wykonania, wielkość bombki oraz Ilość wykonanych przez uczestnika konkursu prac dowolna. Do pracy należy dołączyć metryczkę (imię i nazwisko autora oraz klasa).Prace należy dostarczyć do 12 grudnia 2019r. do gabinetu 205. Regulamin konkursu znajduje się przy gabinecie 205.

Zgłoszenie uczestników do konkursu jest jednocześnie wyrażeniem zgodny na opublikowanie ich podstawowych danych osobowych na stronie internetowej szkoły, a także na publikację zdjęć prac. Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom.

%d bloggers like this: