zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
KONKURS!!!! KONKURS!!!!!!”ZDROWIE W OBIEKTYWIE”
18 kwietnia 2018
0

KONKURS!!!! KONKURS!!!!!!
Aktywność fizyczna i wartościowa dieta to podstawowe elementy zdrowego stylu życia. Wszystkich, którzy przez cały rok starają się być i chcą być „fit”, zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Zdrowie w obiektywie”. Konkurs polega na pokazaniu na fotografiach, jak się ruszacie i co jecie w ciągu całego roku, aby pozostać w formie. Uczestnikom zostawiamy dowolność – liczy się kreatywność. Ważne, aby na zdjęciu pojawiły się symbole ruchu i zdrowego odżywiania.
Do udziału zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z naszej szkoły!!! Maluchy mogą brać do pomocy swoich najbliższych!!
Zdjęcia prosimy przesyłać na meila : nietrzeba@wp.pl z dopiskiem KONKURS
KONKURS TRWA OD DNIA DZISIEJSZEGO DO 20 MAJA. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!!

%d bloggers like this: