zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
KONKURS FOTOGRAFICZNY „PRZYTUL HEJTERA”.
29 października 2019
0

Nasza szkoła przyłączyła się do kampanii 19 dni bez przemocy. Co roku przez 19 pierwszych dni listopada Fundacja po DRUGIE we współpracy z innymi organizacjami, instytucjami, placówkami pracującymi z dziećmi i młodzieżą bierze udział w światowej kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Kampania rozgrywa się na wszystkich kontynentach, we wszystkich krajach świata. Na początku listopada mówimy o prawach dziecka, godności, szacunku, bezpieczeństwie, wolności. Przypominamy i uczymy się o tych wartościach, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i dobrego życia.
Zapraszamy do udziału w konkursie młodzież z klas 4-8.
Należy zrobić zdjęcie i przesłać je na meila: nietrzeba@wp.pl lub przynieść na pendriwie do pani Magdaleny Nietrzeba. ZAPRASZAMY!!!

%d bloggers like this: