zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
XVIII Gminny Konkurs Chemiczny klas II
20 czerwca 2016
0

Finał Gminnego Konkursu Chemicznego klas II odbył się 3 czerwca 2016 r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Porajowie.


Do konkursu przystąpiło 18 finalistów, uczniów z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika  w Bogatyni, Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Bogatyni, Niepublicznego Gimnazjum Ziemi Bogatyńskiej  w Bogatyni oraz Publicznego Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Porajowie.

Laureatami zostali:

I miejsce, Mateusz Milewski z PG nr 1, uczeń mgr Doroty Czarneckiej

II miejsce, Jakub Chorab z PG nr 2, uczeń mgr Marii Michniewicz

III miejsce, Wojciech Lipowicz z PG nr 1, uczeń mgr Doroty Czarneckiej

Dzięki uprzejmości organu prowadzącego szkoły każdy z uczestników otrzymał podarunek w postaci specjalistycznego notatnika do opisywania obserwacji a laureaci cenne nagrody – gry logiczne i turystyczny plecak.

Wszystkim młodym chemikom życzymy sukcesów na niwie chemii w toku dalszej nauki.

Sprawozdanie przygotowała mgr Danuta Mikulska.

laureaci uczestnicy i organizatorki konkursu

%d bloggers like this: