zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Aktualności
Konkurs biblijny – rozstrzygnięcie
8 lutego 2017
0

Konkurs biblijny


29 listopada 2016 roku, kilkoro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w konkursie: ,,Biblia i przypowieści biblijne”, zorganizowanym przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że nasi uczniowie znaleźli się
w czołówce. W klasach 1-3 szkoły podstawowej najlepszy był Damian Król, który zajął III miejsce i został laureatem konkursu. Bardzo dobrze wypadł również Tomasz Nietrzeba, któremu niewiele brakowało, aby zdobyć wyróżnienie. W klasach 4-6 szkoły podstawowej wyróżnienia zdobyli Karol Król – VI miejsce i Martyna Daniluk VIII miejsce, a gimnazjalistki Alicja Auguścik i Dagmara Jaguś otrzymały dyplomy uznania.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

%d bloggers like this: