zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
„Karpackie Trio”
27 stycznia 2016
0

27 stycznia o godzinie 8:00 na dużej hali gimnastycznej odbył się koncert pod nazwą „W murowanej piwnicy”, który jest organizowany co roku w ramach edukacji muzycznej. W skład występujących weszli p. Joanna Gruszka, p. Józef Gruszka oraz p. Jacek Woźnica, czyli łącznie tworzący „Karpackie Trio”. Podczas koncertu omawiane były stroje góralskie.

Tematem przewodnim przedstawienia była muzyczna „podróż” po różnych krajach. Uważni słuchacze dostawali prezenty w postaci dzwonków góralskich. Po rozdaniu nagród odbył się Quiz muzyczny. Na koniec całej imprezy autorzy pożegnali słuchaczy. Wszystkie dzieci wyszły bardzo zadowolone, rozśpiewane oraz wyruszyły na swoje zajęcia.

Koncert 27.01.2016

%d bloggers like this: