zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
I Historyczny Konkurs Gminny „Ludzie, Idee i czyny”„Twórcy Niepodległego Państwa Polskiego”
17 kwietnia 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości to szczególne wydarzenie dla naszego kraju. Nawiązując do tej okrągłej rocznicy 11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się I Historyczny Konkurs Gminny „Ludzie, Idee i czyny” „Twórcy Niepodległego Państwa Polskiego”, w którym udział wzięli uczniowie szkół z naszych terenów. Wszystkich zebranych gości przywitała Pani dyrektor SP nr 3 w Bogatyni-Pani Beata Wiśniewska oraz Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz. Szkołę w Porajowie reprezentowali: Klaudia Czerniakowska, Bartosz Kurantowicz, Kamil Borowski oraz Ruben Fodorowski. Test, z którym musieli zmierzyć się uczniowie wymagał od nich przygotowania oraz szerokiej wiedzy historycznej. Uczeń klasy 6 wykazał się ogromną wiedzą i zdobył I miejsce na podium. Serdecznie gratulujemy Rubenowi oraz pozostałym uczniom z naszej szkoły!!! Mieliśmy okazję obejrzeć występy uczniów z SP nr 3 przygotowane specjalnie na tę okazję. https://www.youtube.com/watch?time_continue=33&v=7TM-4zYx-lg

%d bloggers like this: