zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
I Historyczny Konkurs Gminny „Ludzie, Idee i czyny”„Twórcy Niepodległego Państwa Polskiego”
17 kwietnia 2018
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

Obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości to szczególne wydarzenie dla naszego kraju. Nawiązując do tej okrągłej rocznicy 11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się I Historyczny Konkurs Gminny „Ludzie, Idee i czyny” „Twórcy Niepodległego Państwa Polskiego”, w którym udział wzięli uczniowie szkół z naszych terenów. Wszystkich zebranych gości przywitała Pani dyrektor SP nr 3 w Bogatyni-Pani Beata Wiśniewska oraz Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz. Szkołę w Porajowie reprezentowali: Klaudia Czerniakowska, Bartosz Kurantowicz, Kamil Borowski oraz Ruben Fodorowski. Test, z którym musieli zmierzyć się uczniowie wymagał od nich przygotowania oraz szerokiej wiedzy historycznej. Uczeń klasy 6 wykazał się ogromną wiedzą i zdobył I miejsce na podium. Serdecznie gratulujemy Rubenowi oraz pozostałym uczniom z naszej szkoły!!! Mieliśmy okazję obejrzeć występy uczniów z SP nr 3 przygotowane specjalnie na tę okazję. https://www.youtube.com/watch?time_continue=33&v=7TM-4zYx-lg

%d bloggers like this: