zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Gdy dorosnę będę strażakiem.
8 lutego 2018
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

Uczniowie klasy III b,w dniu dzisiejszym odwiedzili Ochotniczą Straż Pożarną w Porajowie. Dzięki rodzicom naszej uczennicy oraz innym zaangażowanym strażakom mogliśmy poznać pracę strażaka „od środka”. Najpierw dzieci obejrzały pomieszczenia , z których korzystają strażacy OSP w Porajowie. Następnie Panowie i Pani zademonstrowali wozy strażackie i ich możliwości, zademonstrowali również działanie innych sprzętów pożarniczych. Dzieci wysłuchały również opowiadania o potrzebnej ,trudnej i bardzo niebezpiecznej pracy strażaków. Dowiedziały się także jak należy zachować się w czasie pożaru i jaki jest numer alarmowy. Na zakończenie dzieci podziękowały strażakom za wspaniałe zajęcie i za to że zawsze możemy na Nich liczyć. Poznaliśmy również podstawy pierwszej pomocy. Po wyjściu byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Oby więcej takich lekcji w terenie.

%d bloggers like this: