zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Gdy dorosnę będę strażakiem.
8 lutego 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Uczniowie klasy III b,w dniu dzisiejszym odwiedzili Ochotniczą Straż Pożarną w Porajowie. Dzięki rodzicom naszej uczennicy oraz innym zaangażowanym strażakom mogliśmy poznać pracę strażaka „od środka”. Najpierw dzieci obejrzały pomieszczenia , z których korzystają strażacy OSP w Porajowie. Następnie Panowie i Pani zademonstrowali wozy strażackie i ich możliwości, zademonstrowali również działanie innych sprzętów pożarniczych. Dzieci wysłuchały również opowiadania o potrzebnej ,trudnej i bardzo niebezpiecznej pracy strażaków. Dowiedziały się także jak należy zachować się w czasie pożaru i jaki jest numer alarmowy. Na zakończenie dzieci podziękowały strażakom za wspaniałe zajęcie i za to że zawsze możemy na Nich liczyć. Poznaliśmy również podstawy pierwszej pomocy. Po wyjściu byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Oby więcej takich lekcji w terenie.

%d bloggers like this: