zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Festiwal Piosenki Religijnej
22 maja 2019
0

15 maja 2019 roku w Bogatyńskim Ośrodku Kultury, odbył się XIV Festiwal Piosenki Religijnej. Naszą szkołę reprezentowały dzieci z klasy 2a – Natalia Skóra i Laura Frasunkiewicz oraz szóstoklasiści – Martyna Daniluk i Karol Król, którzy w tym roku prowadzili całą imprezę. Podczas Festiwalu słuchaliśmy piosenek w wykonaniu uczniów z terenu gminy Bogatynia. Piosenki były różne w zależności od wieku wykonawców. Najmłodsi wykonawcy śpiewali: ,,Oto jest dzień”, ale można było usłyszeć także utwór ,, Tak, tak Panie” albo ,,Miłosierni”. Na zakończenie wszyscy wykonawcy otrzymali drobne upominki, a następnie zrobili wspólne pamiątkowe zdjęcie. Dużą radość dzieciom sprawiły również cukierki, którymi przed zejściem ze sceny poczęstowała ich Martyna.

%d bloggers like this: