zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Festiwal Piosenki Dziecięcej „Jesienny Liść”
1 grudnia 2016
0

10. Festiwal Piosenki Dziecięcej „Jesienny Liść”


W czwartek, 17 listopada 2016 r. w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbył się dziesiąty Festiwal Piosenki Dziecięcej „Jesienny Liść”. W Festiwalu brały udział dzieci z przedszkoli i klas I-III z terenu Miasta i Gminy Bogatynia.

Dzieci śpiewały  piosenki tematycznie związane z jesienią. Mogliśmy usłyszeć utwory związane z aktualną, kolorową porą roku, jaką jest jesień. „Jesienny Liść” ma charakter przeglądu, dlatego też występy nie podlegają ocenie jury.

Naszą szkołę reprezentowała zespół „Kropelki” złożony z 16 osób z klasy II a i II b, w składzie : Martyna Pietrakowska, Sandra Walkowiak, Oliwia Kiełbowicz, Alan Kosiarski, Dawid Żuk, Mateusz Pasternak, Oliwia Rogalska, Dominika Misiewicz, Weronika Filochowska, Wiktoria Haręza, Maja Szoda, Żaklin Jackiewicz, Emilia Nowak, Aleksandra Skowrońska, Magdalena Czaus, Julia Grzesiak w utworze „Deszczowa muzyka”. Nasi mali artyści nie tylko śpiewali, ale również tańczyli i grali na dzwonkach. Serdecznie gratulujemy im występu 🙂

<<<LINK DO FILMU>>>

„Jesienny Liść”

%d bloggers like this: