zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Festiwal małych form artystycznych w języku angielskim
20 marca 2017
0

Festiwal małych form artystycznych w języku angielskim


15 marca 2017 r. w gimnazjum Nr 1 w Bogatyni odbył się miejsko-gminny etap XIII Festiwalu Małych Form Artystycznych w Języku Angielskim, w którym uczestniczyło 5 szkół z terenu Bogatyni i okolic. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazja. Naszymi reprezentantami byli uczniowie klasy IV a: Hania Oparka, Martyna Daniluk, Amelka Furmanek i Kuba Kurantowicz. TO ONI ZAJĘLI I MIEJSCE! Z klasy Va udział wzięły Nikola Korniak, Marysia Modrzyńska i Jula Wiśniarz – III MIEJSCE. W kategorii gimnazjalnej wystąpiła Alicja Auguścik z III a oraz Oliwia Pietrakowska z klasy II. Obie uczennice zdobyły WYRÓŻNIENIA.

 

Serdecznie gratulujemy!

festiwal małych form artystycznych w języku angielskim

%d bloggers like this: