zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Kwiecień – miesiąc wiedzy o autyzmie
1 kwietnia 2016
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

„Świeć. Edukuj. Wspieraj. Kwiecień miesiącem  wiedzy na temat autyzmu.”


Wraz z dniem 1.04.2016 r. nasza szkoła dołączyła do akcji „Świeć. Edukuj. Wspieraj. Kwiecień miesiącem  wiedzy na temat autyzmu.” W tym dniu została przygotowana tablica informacyjna dotycząca autyzmu wraz z linkami do stron internetowych organizacji oraz fundacji zajmujących się tematyką autyzmu.

Wszyscy uczniowie i pracownicy otrzymali niebieskie buźki, aby okazać wsparcie osobom dotkniętym autyzmem. W każdej klasie zostały przeprowadzone zajęcia przybliżające świat osób z autyzmem i zespołem Aspergera. Akcja została przygotowana we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Cieszyła się dużym uznaniem wśród uczniów. Mamy nadzieję, że wpisze się na stałe w kalendarz imprez szkolnych.

%d bloggers like this: