zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Kwiecień – miesiąc wiedzy o autyzmie
1 kwietnia 2016
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

„Świeć. Edukuj. Wspieraj. Kwiecień miesiącem  wiedzy na temat autyzmu.”


Wraz z dniem 1.04.2016 r. nasza szkoła dołączyła do akcji „Świeć. Edukuj. Wspieraj. Kwiecień miesiącem  wiedzy na temat autyzmu.” W tym dniu została przygotowana tablica informacyjna dotycząca autyzmu wraz z linkami do stron internetowych organizacji oraz fundacji zajmujących się tematyką autyzmu.

Wszyscy uczniowie i pracownicy otrzymali niebieskie buźki, aby okazać wsparcie osobom dotkniętym autyzmem. W każdej klasie zostały przeprowadzone zajęcia przybliżające świat osób z autyzmem i zespołem Aspergera. Akcja została przygotowana we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Cieszyła się dużym uznaniem wśród uczniów. Mamy nadzieję, że wpisze się na stałe w kalendarz imprez szkolnych.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: