zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Dzień Rodziny klas I-III
13 czerwca 2017
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

,,Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót. W niej wyrasta człowiek.” 13.06 odbył się Dzień Rodziny, który zgromadził na placu przy remizie wielu zaproszonych rodziców. Dzieci przygotowały część artystyczną dla swoich kochanych rodziców, oraz drobny upominek- słoik dobrych myśli. Można było skosztować wspaniałych wypieków przygotowanych przez rodziców. Na smakoszy pieczonej kiełbaski czekał rozpalony grill. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się zabawy przy muzyce prowadzone przez animatora pana Marcina Marcin Woroniecki- za co serdecznie dziękujemy 🙂 Wszystkim Kochanym Rodzicom życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności !!!

%d bloggers like this: