zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Dzień KEN i pasowanie pierwszaków
17 października 2016
0

dzień Komisji Edukacji Narodowej i pasowanie klas pierwszych gimnazjum


Dzisiaj 14 października 2016 r. na dużej hali gimnastycznej świętowaliśmy dzień Komisji Edukacji Narodowej. W tym samym czasie, współgrając z uroczystością, odbyło się pasowanie klas pierwszych gimnazjum. Wydarzenie minęło bardzo sprawnie. Pierwszaki zaprezentowały krótkie przedstawienie związane z uroczystością, najmłodsze mażoretki zaprezentowały następną niesamowitą formację, natomiast nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali dyplomy z serdecznymi podziękowaniami od SU. Apel prowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Julita Czerska. Z całego wydarzenia był prowadzony stream (transmisja wideo na żywo) w serwisie YouTube. Jeżeli ktoś jednak nie zdążył na apel, ani na transmisję może obejrzeć nagranie z uroczystości <<TUTAJ>>

Dzień Edukacji Narodowej 2016 r.

 

%d bloggers like this: