zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Dzień Bezpiecznego Internetu
7 lutego 2018
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

To, że Internet bywa czasem niebezpieczny, wie już prawie każdy z nas. Mimo to nieustannie dochodzi do sytuacji, w których komuś dzieje się krzywda, zostaliśmy oszukani lub okradzeni przy pomocy internetu. oparte na szacunku do świata i samego siebie. To, że sieć internet bywa czasem niebezpieczna wie już prawie każdy z nas. Mimo to nieustannie dochodzi do sytuacji, w których komuś dzieje się krzywda, zostaliśmy oszukani lub okradzeni przy pomocy internetu. Dlatego tak ważne jest częste przypominanie o zagrożeniach związanych z internetem oraz propagowanie zasad kultury z którymi korzystenie z sieci będzie bezpieczne i przyjemne. Członkowie SU przygotowali dla nas gazetkę, ulotki dotyczące bezpiecznego korzystania oraz w czasie lekcji wychowawczej przeprowadzili z uczniami klas IV-VII oraz gimnazjalnych krótkie pogadanki i mini testy, natomiast maluszki zostały zapoznane z wierszem o bezpieczeństwie w sieci.

%d bloggers like this: