zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Dzień Bezpiecznego Internetu
7 lutego 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

To, że Internet bywa czasem niebezpieczny, wie już prawie każdy z nas. Mimo to nieustannie dochodzi do sytuacji, w których komuś dzieje się krzywda, zostaliśmy oszukani lub okradzeni przy pomocy internetu. oparte na szacunku do świata i samego siebie. To, że sieć internet bywa czasem niebezpieczna wie już prawie każdy z nas. Mimo to nieustannie dochodzi do sytuacji, w których komuś dzieje się krzywda, zostaliśmy oszukani lub okradzeni przy pomocy internetu. Dlatego tak ważne jest częste przypominanie o zagrożeniach związanych z internetem oraz propagowanie zasad kultury z którymi korzystenie z sieci będzie bezpieczne i przyjemne. Członkowie SU przygotowali dla nas gazetkę, ulotki dotyczące bezpiecznego korzystania oraz w czasie lekcji wychowawczej przeprowadzili z uczniami klas IV-VII oraz gimnazjalnych krótkie pogadanki i mini testy, natomiast maluszki zostały zapoznane z wierszem o bezpieczeństwie w sieci.

%d bloggers like this: