zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Dzień Babci i Dziadka 2016
28 stycznia 2016
0

Witam pięknie damy i dostojnych panów.
Zapraszam na nasz występ – wszystko z siebie damy.

Takimi słowami uczniowie klas pierwszych SP powitali i zaprosili na przygotowany program artystyczny swoje babcie i dziadków. 


P. Alicja Poleszak oraz p. Małgosia Przezak-Goćko, czyli wychowawczynie najmłodszych uczniów naszej szkoły były pomysłodawczyniami przedstawionych występów. Dzieci recytowały piękne wiersze, śpiewały radosne piosenki, a także zaprezentowały umiejętności grania na dzwonkach. Występ zakończył się odśpiewaniem „Sto lat”!

Następnie wnukowie wręczyli laurki i udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Nastał czas wspólnych rozmów, śmiechów, podziękowań i uścisków. Po spróbowaniu pysznych słodkości, milusińscy wyszli na parkiet, gdzie wspólnie z rówieśnikami lub dziadkami tańczyli w rytm muzyki.

Po kilkunastu minutach harców, wyczerpane dzieci postanowiły odpocząć, a jedna z uczennic zaprosiła do zabawy „Jaka to melodia?”. Wykonywała różne utwory na dzwonkach, a inni mieli za zadanie odgadnąć co to za utwór.

Ten dzień z pewnością zapadnie na długo w pamięć. Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli wkład w przygotowanie tego wydarzenia. Wychowawcom, rodzicom, Samorządowi Uczniowskiemu oraz przede wszystkim babciom i dziadkom, bez których nie mogło się odbyć to przedsięwzięcie.

Dzień Babci i Dziadka

%d bloggers like this: