zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Dzieci umieszczają rysunki tęczy w oknach ??
4 kwietnia 2020
0

Dzieci malują tęczę na kartkach papieru i przyklejają je do szyb w oknach.
Pomysł wziął się od dzieci z angielskiego Yorkshire. Maluchy wraz z rodzicami zaczęły malować tęcze na kartkach papieru i przyklejać je do szyb w oknach. W ten sposób dzieciaki szerzą nadzieję i dodają koloru w ponurych chwilach pandemii. To znak nadziei, że niedługo cała sytuacja związana z coronawiursem uspokoi się i życie, w tym nauka w szkole, będą mogły wrócić do normy. Nasi wspaniali uczniowie, również przyłączyły się do akcji. W Sieniawce, Porajowie i Kopaczowie już możemy podziwiać Wasze piękne prace 🙂

Więcej zdjęć znajdziecie : https://www.facebook.com/media/set?set=a.2819402838150083&type=3

%d bloggers like this: