zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Dekanalny Konkurs Poetycki o Janie Pawle II
16 czerwca 2020
0

W czasie trwania nauczania zdalnego, sześcioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział  w Dekanalnym Konkursie Poetyckim, poświęconemu setnej rocznicy urodzin Ojca Świętego – Jana Pawła II.  Patronat nad konkursem objął ksiądz dziekan dekanatu Bogatynia – Ryszard Trzósło. Uczniowie zmagali się dwóch kategoriach wiekowych klas 4–5 i 6-8. 

W kategorii klas 4-5 najlepsi  z naszej szkoły to: 

Martyna Grodnici  – I miejsce, 

Damian Król  – II miejsce, 

Alan Kosiarski – III miejsce. 

Wyróżnienie otrzymała Magdalena Czaus. 

W kategorii klasa 6 -8 Karol Król   zajął miejsce II a Filip Majewski ulokował się na miejscu III.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

%d bloggers like this: