zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Dekanalny Konkurs Plastyczny
28 grudnia 2020
0

W listopadzie odbył się Dekanalny Konkurs Plastyczny: ,, Przypowieści Biblijne” W konkursie  wzięli udział uczniowie z całej gminy. W kategorii klas 1-4  – I miejsce zajęła Nadia Ambrożewicz
z klasy 2a, II miejsce – Krzysztof Zychowicz z klasy 1a i III miejsce Amelia Żaguń
z klasy 3a. Natomiast Gracjan Grzywnowicz i Darek Jilemnicky otrzymali wyróżnienie.

W kategorii klas V-VIII na I miejscu ulokowały  się   – Martyna Grodnici z klasy 6a i Wiktoria Wiankowska z Klasy 7b, II miejsce zajęli Damian Król z klasy 6a i Karol Król z klasy 8a, a III miejsce zdobyli Alan Kosiarski i Marcel Zdyb z klasy 6a oraz Maja Siemaszko z klasy 7b.  W grupie klas starszych wyróżnienia zdobyli: Wiktoria Haręza z klasy 6b i Filip Majewski z Klasy 7b.

%d bloggers like this: