zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Aktualności
Co szkoła skrywa nocą?
24 stycznia 2016
0

Uczniowie z trzeciej gimnazjum mieli za zadanie przygotować na język polski reportaż z dowolnego wydarzenia w formie pisemnej, fotograficznej lub filmowej.  Dwoje uczniów: Adrian Jasiński oraz Oktawian Stefaniak wybrali ostatnią formę.

Postanowili użyć do tego celu nakręcony podczas listopadowej nocy z duchami materiał. Aby całość nabrała formy reportażu zostały zebrane wypowiedzi zarówno organizatorów jak i uczniów z Samorządu Uczniowskiego, którzy aktywnie biorą udział w przygotowaniu tego przedsięwzięcia. Serdecznie dziękujemy p. Małgosi Przezak-Goćko, p.  Edycie Gałuszcze, p. Wenacie Stawickiej-Czerskiej oraz Julicie Czerskiej wraz z Sandrą Kruczyńską za to, że zgodziły się wystąpić w filmie, a tym samym wspomogły realizację zadania.

Efekty pracy naszych uczniów można zobaczyć wyżej. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym filmem. Dowiecie się jak wygląda organizacja imprezy zza kulis, co o przedsięwzięciu sądzą organizatorzy oraz kiedy zostanie przygotowana kolejna taka noc.

Gdy film się spodoba prosimy o miły komentarz oraz łapkę w górę. 🙂 Dziękujemy!

%d bloggers like this: